Hakkımızda

Hakkımızda

DİZDARTUR Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TURSAB) üyesi, A Grubu Seyahat Acentasıdır.
İslâmın Temel İbadetlerinden Hac başta olmak üzere Umre Uçak Bileti , Vize Hizmetleri , İslâmi Tatil Otelleri ve düzenlemiş olduğu Kültürel Turları da, dini, kültürel ve manevi değerlerimizi en iyi şekilde temsil etmektedir.

DİZDARTUR, Adapazarı Merkezli olmakla beraber, Anadolu'da Müşterilerine daha yakın olmak için yeni şube çalışmalarına da devam etmektedir.

Misyonumuz

DİZDARTUR İnanç Turizmi sektöründe, Hac ve Umre gibi kutsal ibadetlerin, Ehli Sünnet hassasiyetlerini ve Hak’kın rızasını göz önünde bulundurarak çok kıymetli hoca efendiler nezaretinde, eksiksiz bir şekilde yapılmasını sağlamak için azami gayret içerisindedir. Bunu yaparken müşterilerinin beklentilerini, rahatlığını ve memnuniyetini de önemseyen bir anlayışa sahiptir.

DİZDARTUR ailesi gerek Hac ve Umre’ ye, gerekse İslami Tatil Otelleri ve Kültür Turlarına bu duygu ve düşüncelerini taşımak için çalışmaktadır.

 

Vizyonumuz

DİZDARTUR yenilikçi, İlkeli, sorumlu, hizmeti ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan yaklaşımıyla 2023’te sektörün öncü turizm firmalarından birisi olmak için gayret etmektedir.